Ви перейшли на російську версію сайту. Продовжити чи перейти на УКРАЇНСЬКУ?

Продовжити Перейти на УКРАЇНСЬКУ

Куток споживача

Для того, щоб ми працювали ще краще, а Вам було ще зручніше, залиште, будь ласка, свої коментарі, пропозиції та запитання щодо роботи магазину у формі внизу. Дякуємо!

Вельми дякую за вишиванку! Все підійшло) Дякую!

Олексій, , Київ / 16.04.2021

Спасибі величезне Вам за шикарно виконану роботу. Результатом я дуже задоволена і щаслива, що звернулася саме до Вас. Ви дуже хороші професіонали і фахівці, подяка велика за якість і творчий підхід до мого замовлення. Нехай ентузіазм і цілеспрямованість тільки ростуть, нехай здоров’я буде міцним, нехай приходять все нові і нові ідеї, нехай удача супроводжує в усьому. Бажаю Вам в роботі натхнення не втрачати і мільйон замовлень нових щодня отримувати.

Зоряна, , Івано-Франківськ / 30.03.2021

Дуже Вам дякуємо за наше замовлення! Робота надзвичайно акуратна і ніжна. Ви справжні професіонали!

Ольга, , Богородчани / 09.03.2021

Вчора отримала свою вишиваночку. Це була копія стародавньої вишиванки моєї прабабусі. Вона пречудова! Пані Наталя змогла виконати всі мої побажання,хоча наше спілкування було лише по е-пошті. Дуже вдячна всім дівчатам-майстриням: кравчині-за гарно пошиту річ, вишивальницям-за неймовірно якісну роботу, та пані Наталі за те, що втілила мої мрії/ зробити зі старовинної вишиванки сучасну та модну річ/ та, ще за те, що давала свої добрі поради!! Обов‘язково замовлятиму у вас!

Тамара, 50, Hamburg / 10.01.2021

Сьогодні отримала сукню. Дуже велика вдячність вашим майстриням. Саме таку сукню я довго вибирала в інтернеті. Щоб була без квіточок та інших дешевих візерунків. Сукня виглядає дуже стильно та багато. Але трохи шкода що інтернет не дає можливості вашим кравчиням знімати ще й самим мірки. Бажаю вашому бізнесу процвітання та вдячних клієнтів.

Інна, , Одеська обл. / 20.11.2020

Дякую. Отримали. Гарна вишиванка.

Іван, , Рівне / 12.10.2020

Отримали вишиванку - чудова !!! Дуже Вам і майстриням вдячна! Все вчасно нам прийшло.

Наталія, , Philadelphia, USA / 22.08.2020

Хочу Вам щиро подякувати! Вишиванка чудова, елегантна, високоякісна!! :) Насправді дуже приємно отримувати такі речі!! Дуже Вам дякую за роботу і бажаю успіхів, багато клієнтів :) і всього найкращого!

Олена, , Нові Петрівці / 12.08.2020

В мене сьогодні свято: я отримала СВОЮ вишиванку від "Коралі". Вишиванка неначе жива, посміхається мені та випромінює тепло! З-за бездоганної якості виконання проглядає ії світла душа. Я вдячна пані Наталі за візерунок та ідею виконання, низький уклін тим рукам, що викладали хрестики на тканину, швачці - за бездоганний пошив та дрібні деталі, які вона додала вишиванці при шитті. Моя кофтинка - індивідуальне замовлення та виконання з початку до щасливого кінця. Я буду з гордістю вдягати вишиванку і почувати себе ближче до рідної землі. Я бажаю процвітання бренду. Дозвольте "Коралі" втілити Ваші мрії у життя!

Олена, 56, Ringsted, Danmark / 03.08.2020

Отримали, все ... як на сайті . Чоловікові сподобалася, дуже гарна. Дякуємо! Бажаємо всіляких гараздів!

Людмила, , Київ / 29.07.2020