Відгуки клієнтів

Сьогодні отримала рукотворну неперевершену красу для свого чоловіка. Він давно мріяв про таку вишиванку. Щиро дякуємо золотим, невтомним рукам майстринь, які творили це диво! Рекомендую всім , хто хоче мати справжню красу до свята, замовляйте в Koral...

Наталія, 55, Стрільники

Замовила сукню на випускний, до нього - ще 5 місяців, а я вже не знаю як і дотерпіти, щоб не одягти! Перевершила усі сподівання - просто чудово. Дякую, також, майстриням за терпіння і за те, що за моїми побажаннями переробили сукню. Милуюсь...

Оксана, 17, Харків

Останні переглянуті