Ексклюзивні вишиванки
та інші вироби ручної роботи
(050) 377-38-37
(096) 241-08-79
sales@e-korali.com
Facebook ВКонтакті Follow us on Twitter! LiveJournal

Вишиванка жіноча

Приймаємо замовлення на ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ.

З давніх-давен у вишивці українці прагнули відобразити свої прагнення, побажання, свій духовний світ та нелегку історію. Самобутнім і неповторним здобутком дійшла вишиванка і до наших днів. Дійшла оберегом, символом, вираженням глибокого відчуття естетичної краси та працьовитості.

І хоч сучасні технології можуть повторити і масово виготовити будь-яку річ, ми пропонуємо ексклюзивні вишиванки ручної роботи. На сторінках нашого каталогу Ви знайдете традиційні та сучасні жіночі вишиванки з геометричними та рослинними орнаментами, а також їх поєднанням. Ви можете вибрати сорочку вишиту хрестиком, гладдю, низинкою, бісером, оздоблену мережками, гачкуванням, мереживом та різноманітними декоративними швами.

Ми пропонуємо широку кольорову гаму вишивки: червоно-чорні та монохромні візерунки, багатоколірні орнаменти. Сорочки пошиті з натуральних тканин і вишиті якісними нитками.

Врахуємо і постараємось максимально задовільнити усі Ваші побажання щодо розмірів, кольору, фасону і навіть візерунку вишиванки. Кожна з представлених у каталозі моделей за Вашим бажанням може стати також костюмом чи вишитою сукнею.

Просимо звернути увагу, що за замовчуванням базовою вважається вишиванка на першому фото на сторінці (зазвичай на манекені).

Головна | Каталог | Оплата/Доставка | Статті

Відгуки | Контакти

© 2010-2016 е-Коралі


Каталог интернет-магазинов
каталог сайтів Интернет магазины - рейтинг TopShops.com.ua. Интернет магазин - отзывы потребителей Каталог украинских интернет магазинов http://www.magstran.com/tovari.php?region=10&stran=1&kategor=24 белый каталог сайтов - рейтинг Український рейтинг TOP.TOPUA.NET каталог женской одежды SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
Укр | Рус