Ексклюзивні вишиванки
та інші вироби ручної роботи
(050) 377-38-37
(096) 241-08-79
sales@e-korali.com
Facebook ВКонтакті Follow us on Twitter! LiveJournal

Вишиванка жіноча

Прийом нових замовлень на вишиванки призупинено до 11 серпня. Працюємо над актуальними... 

Термін виконання наступних замовлень на вишиванки для дорослих хрестиком - ЛИСТОПАД-ГРУДЕНЬ.

З давніх-давен у вишивці українці прагнули відобразити свої прагнення, побажання, свій духовний світ та нелегку історію. Самобутнім і неповторним здобутком дійшла вишиванка і до наших днів. Дійшла оберегом, символом, вираженням глибокого відчуття естетичної краси та працьовитості.

І хоч сучасні технології можуть повторити і масово виготовити будь-яку річ, ми пропонуємо авторські вишиванки ручної роботи. На сторінках нашого каталогу Ви знайдете традиційні та сучасні жіночі вишиванки з геометричними та рослинними орнаментами, а також їх поєднанням. Ви можете вибрати сорочку вишиту хрестиком, лічильною чи художньою гладдю, бісером, мережками, різноманітними декоративними швами.

Ми пропонуємо широку кольорову гаму вишивки: червоно-чорні та монохромні візерунки, багатоколірні орнаменти, модну зараз вишивку білим по білому. Сорочки пошиті з натуральних тканин (льон, бавовна) і вишиті якісними нитками.

Врахуємо і постараємось максимально задовільнити усі Ваші побажання щодо розмірів, кольору, фасону і навіть візерунку вишиванки. Кожна з представлених у каталозі моделей за Вашим бажанням може стати також костюмом чи вишитою сукнею.

Просимо звернути увагу, що за замовчуванням базовою вважається вишиванка на першому фото на сторінці (зазвичай на манекені).

Головна | Каталог | Оплата/Доставка | Статті

Відгуки | Контакти

© 2010-2014 е-Коралі


Каталог интернет-магазинов
каталог сайтів Интернет магазины - рейтинг TopShops.com.ua. Интернет магазин - отзывы потребителей Каталог украинских интернет магазинов http://www.magstran.com/tovari.php?region=10&stran=1&kategor=24 белый каталог сайтов - рейтинг Український рейтинг TOP.TOPUA.NET каталог женской одежды SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
Укр | Рус