Вишиванка жіноча

Сьогодні купити жіночу вишиванку зовсім нескладно. На ринку представдлений великий асортимет: дорога та дешева машинна вишивка, ткані блузки та сукні, вишиті вручну нитками або бісером заготовки, вишиванки на льоні, бавовні,трикотажі, шовку і навіть габардині. Нагода одягти таку річ з’являється теж досить часто, адже красива вишиванка завжди вигідно виділить свою власницю чи власника з-поміж інших і її все частіше оголошують дрес-кодом на різні свята та урочистості.

Інтернет- магазин «Korali» пропонує ексклюзивні жіночі вишиванки ручної роботи. Ми переконані, що вишиванка – це особливий емент одягу, який крім функціональної та естетичної складової несе у собі ще й колосальний заряд позитивної енергетики. Саме це забезпечує ручна вишивка. Крім того, виконані вручну у тісній співпраці із майбутньою власницею візерунки дозволять кожній жінці бути неповторною.

У нас Ви можете замовити і придбати вишиті блузки, сукні та костюми. У каталозі представлена як традиційна українська сорочка, так і моделі сучасного крою, вишиванки з довгим та коротким рукавом. На Ваш вибір пропонуємо жіночі вишиванки з геометричними та рослинними орнаментами. Більшість з них є автентичними, відшитими із старовинних зразків. Ви можете вибрати вишиванку вишиту хрестиком, гладдю, низинкою та багатьма іншими техніками. Додатковою родзинкою стане оздоблення мережками бісером, лелітками, гачкуванням, мереживом та різноманітними декоративними швами. Ми втілимо у життя Ваші мрії про монохромну вишиванку, зокрема, популярну зараз чорну сокальську, чи романтичну білим по білому полтавську, звичну для багатьох вишивку червоним і чорним, яскраву багатоколірну, розкішну борщівську. Делікатне оздобленням вишивкою чи густо зашиті рукави вишиванки – на Ваш вибір.

Просимо звернути увагу, що за замовчуванням при замовленні базовою вважається вишиванка на першому фото на сторінці (зазвичай на манекені). Але процес виготовлення вишиванки від початку і до кінця відбувається під нашим чітким контролем, тому ми врахуємо і постараємось максимально задовільнити усі Ваші побажання щодо розмірів, кольору, фасону і навіть візерунку вишиванки. Усі наші вишиванки виготовлені з використанням лише якісних натуральних тканин та ниток.

Жіноча вишиванка ручної роботи - це стильний та елегантний предмет гардеробу, що одночасно є даниною традиції та культурною ціністю , підкреслює індивідуальність та смак власниці.