Оплата/Доставка

Наші реквізити (оновлені від 18.10.2020р)

Отримувач платежу: ФОП Байдалка Н.Б.
Код отримувача: 2950918165
Рахунок отримувача: UA173052990000026005041000658 (тільки для платежів в межах України)
Назва установи банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО банку: 305299
Вид платежу: Оплата за Замовлення № ___. Без ПДВ. (номер замовлення буде висланий на Вашу електронну адресу).

Відразу після оформлення замовлення на сайті, на Вашу електронну скриньку надійде повідомлення з підтвердженням та квитанцією для його оплати.

Якщо виникли проблеми з оформленням замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами за одним із телефонних номерів, поданих у розділі «Контакти» або напишіть нам на sales@e-korali.com.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що у зв’язку зі специфікою наших товарів, змінним ринком продукції та матеріалів, з якої її виготовляють, може виникнути ситуація, коли вибраний Вами товар буде тимчасово відсутнім на складі або його виготовлення займе довший час, ніж зазначений в описі товару. В такому випадку ми повідомимо Вам про зміну термінів доставки або запропонуємо інший схожий товар.

Виготовлення товару під замовлення починається після надходження передоплати на вказаний у квитанції рахунок. До початку роботи очікуємо передоплату у розмірі 30-50% з оплатою решти перед доставкою готового товару.

Вартість доставки ми додаємо до загальної вартості замовлення.
ВАЖЛИВО: Якщо після узгодження замовлення передоплата не надходить протягом тижня і немає індивідуальних домовленостей, замовлення скасовується.

Способи доставки:

  1. Самовивіз зі Львова. Ми зв'яжемося з Вами, щоб домовитися про зручний час та місце зустрічі.
  2. Доставка компанією-перевізником "Нова Пошта". Вартість доставки на склад складає 70 грн. Доставка безпосередньо на адресу замовника (у населеному пункті, де є відділення «НП») коштуватиме 90 грн. Термін доставки – 1-3 доби.
  3. Доставка компанією-перевізником "Укрпошта". Вартість доставки 50 грн. Термін доставки – 1-3 доби.
  4. Доставка за межі України обчислюється окремо у кожному випадку із врахуванням тарифів обраної компанії-перевізника.ВАЖЛИВО: При поверненні ми знімаємо 10% від вартості товару за обробку індивідуального замовлення. Вартість доставки в обидва кінці не відшкодовується, тому не посилайте товар накладною оплатою.

Повернення товару та відшкодування його вартості

Якщо з будь-якої причини отриманний товар Вам не підійшов, то згідно Закону України "Про захист прав споживачів" від 13.01.2006 р. Ви можете його повернути протягом 14 днів з моменту отримання. Товар повинен бути без ознак використання та з наявністю усіх отриманих етикеток. Обов'язково попередьте нас, що плануєте повертати товар, надіславши повідомлення на електронну адресу: sales@e-korali.com