Куток споживача

Для того, щоб ми працювали ще краще, а Вам було ще зручніше, залиште, будь ласка, свої коментарі, пропозиції та запитання щодо роботи магазину у формі внизу. Дякуємо!

Забрали вишиванку. Вона дуже гарна!!! Така професійна філігранна робота майстрині, золоті руки. Вдячні за роботу.

Вікторія, , Київ / 21.05.2026

Дякуємо за гарно виконану роботу!

Станіслав, , Люблинець / 15.03.2026

Дякую, забрала посилку. Ваша вишиванка чудова.

Вікторія, , Гатне / 09.02.2026

Дуууже щиро дякую!!! Вишиванка для тата неймовірно гарна. І спідничка для мене супер 👍

Зоряна, , Івано-Франківськ / 28.01.2026

Приміряли вишиванку - вона супер і по розміру гарно "сіла". Сорочка чудова!

Ірина, , Харків / 27.12.2025

Миру всім. Я замовила вже третю річ у Коралі. Перші дві були вишиванки для мене і моєї донечки. Щастя було безмежним. Роботи дівчат були неймовірні…Минув час і я схотіла Сорочку,Полтавську,бо сама народилася у селі,в Полтавській області.Мені в іншому місці запропонували ціну вдвічі дорожче,і я згадала про Коралі,вони запропонували мені вдвічі дешевше. Підхід,підбір ниток,ньюанси…Наталя мала завжди для мене час,щоб усі деталі зʼясувати. Отримала свою Сорочку і майже плакала….це НЕЙМОВІРНО. Дівчата,всі хто працювали, і вкладали свій час і душу,я безмежно вам вдячна. Бережіть руки,очі😅Щастя вам і вашим рідним. Дякую вам за радість,яку ви мені подарували ❤️

Оксана, 53, Відень / 08.12.2025

Отримала вишиванку. Дуже гарна! Дякую Вам за бездоганну роботу!

Юлія, , Львів / 24.11.2025

Сьогодні отримала сукню, вона просто чудова, я у захваті! Така якість роботи, і дизайн Ви дійсно талановито продумали! Дивлюсь на нього та бачу поля пшениці влітку, безкрайній південний степ, морськи хвилі та небо уночі. Дйчно те, про що я мріяла, замовляючи цей "Чумацький шлях". Дуже дякую Вам за втілення цієї ідеї!

Світлана, , Graz, Austria / 17.11.2025

Велике дякую! Сорочка дуже гарно пошита і дуже все акуратно, саме так, як я й хотів. Дякую за гарну роботу!

Степан, , Берлін / 18.08.2025

Доброго дня. П.Наталю, двічі замовляла у Вас вишиванки. Ваша робота це справжній шедевр. Безмежно вдячні за Ваші руки,Ваші творіння. Нехай Господь допомагає Вам творити і надалі такі шедеври за збереження нашої націоналбної гідності і культури. Ще раз велике ДЯКУЮ.

Любомира, 65, Івано-Франківськ / 13.08.2025