Відгуки клієнтів

Замовила сукню на випускний, до нього - ще 5 місяців, а я вже не знаю як і дотерпіти, щоб не одягти! Перевершила усі сподівання - просто чудово. Дякую, також, майстриням за терпіння і за те, що за моїми побажаннями переробили сукню. Милуюсь...

Оксана, 17, Харків

Хочу подякувати дівчатам за дуже гарну та ніжну дитячу вишиванку, яку я замовила на хрещення. Вишиванку отримала вчасно, незважаючи на те,що замовлення було зроблено за декілька днів до хрещення. Дякую за оперативну доставку та чудову вишиванку! Успі...

Ірина, 42, Київ

Останні переглянуті