Відгуки клієнтів

I received the shirt and it is beautiful. Very happy with this purchase and how the order was done so quickly and efficient.Thank you again! Щиро дякую за прекрасну сорочку! Слава Україні Героям Слава

Julie, , Winnipeg

Замовляла вишиванку "Ольга". Дуже задоволена. Робота бездоганної якості, як вишивка, так і пошиття. Виворітна сторона виглядає так же гарно, як і лицьова. Дуже приємна у спілкуванні господиня сайту, усі питання вирішувались швидко ї на користь замовн...

Наталія, 34, Київ

Останні переглянуті