Відгуки клієнтів

хороший магазин.интересные вещи.

ирина39, 39, г.яворов львовской обл.

Вишиванка чудова!!!!!! Давній взір на сучасній вишиванці!!!! Вишита дуже акуратно, дуже майстерно!!!! Вийшло навіть краще ніж очікувала!!!! Дякую щиро Вам!!!!!!!!!

Ірина, 34, Львів

Останні переглянуті