Відгуки клієнтів

Вишиванка сподобалась і підійша. Дякую, що врахували моє побажання щодо горловини. Передайте, будь ласка, майстрині, яка її вишивала, найкращі побажання та мою подяку за таку кропітку і ювелірну роботу.

Раїса, , Запоріжжя

Дуже дякую вам за Вашу майстерність!!!!!! Бачила Ваши роботи на інших жінках, але коли отримала свое замовлення (костюм вернісаж 2) була приємно вражена тонкою, бездоганно виконаною роботою, що до покрою, що до вишивки!!!!! Костюм сподобався мені і в...

Риженко Наталя , 40, Дніпропетровськ

Останні переглянуті