Відгуки клієнтів

Дякую Вам за прекрасний виріб. Мені дуже сподобалося, я брала вишиваночку для немовлят "Вишита сукня "Рожева квітка", моїй похреснеці деже гарно вона підійшла. Я задоволена Вашою роботою, і акуратністю обробки виробу.

Наталія, , Київ

Сьогдні ми нарешті отримали вишиваночку для сина!!!Довго чекали,бо вона зробила довгий шлях до нас аж до Великобританії.Вона неймовірна!Дуже вражає охайна та рівненька вишивка,вона дійсно виконана чудовими ручками вправних майстринь!Дуже Вам дякуємо,...

Вікторія , 50, Харків

Останні переглянуті