Відгуки клієнтів

Добрий день! Дуже задоволений вишиванкою що вчора отримав. Дякую Вам за уважне та терпеливе відношення до всіх мої забаганок. Це було замовлення не з каталогу, а втілення мого бачення майбутньої вишиванки. Бездоганна якість, як розробленої в діалозі ...

Сергій, , Одеса

Дякую за хорошу та якісну роботу, яка вкладена у таку чудову вишиванку!!! Мені вона дуже подобається і по розміру теж підійшла. Міцного вам здоров'я та сил на створення такої краси!!!

Ольга, , Тернопіль

Останні переглянуті