Відгуки клієнтів

Ми дуже вдячні за таку досконалу і неймовірно красиву вишиванку. І нам і сину дуже сподобалась. Бажаємо Вам і вашим майстриням процвітання і натхнення!

Вікторія, , Київ

Низький Вам уклін і щира подяка, Вам і всім майстриням-вишивальницям та кравчиням, всім хто клопотав над цими сорочками! За бездоганно виконану, багату деталями ручну працю, за яскраві, чудові, барвисті, розкішні візерунки, за справжньо автентичне на...

Olga, , Salzburg

Останні переглянуті