Відгуки клієнтів

Prekracni,ctaranno vukonani vushuvanku, a wo golovne na chac, takoz dyze prujemno bylo ckladatu zamovlennia,z prujemnumu lydmu,prujemno cpivpraciyvatu :) diakyjy diakyjy !

Lila, 32, Warszawa

Дуже приємно вражена якістю Вашої роботи - чудова, тонка вишивка, тканина така приємна, що знімати не хочеться. Синочку в вишиванці (модель Жолуді) дуже комфортно. Особлива подяка за оперативну доставку та Вашу увагу до мене, як покупця. Планую зв...

Ганна Талденко, 35, м. Бровари

Останні переглянуті