Відгуки клієнтів

Доброго дня, п. Наталя. Отримала вчора ваші надзвичайні вироби. Чекала з нетерпінням, і чеканя були оправдані. Дякую за вашу швидкість та якість виконання. Вишиванка"Ромашки" просто ВРАЖАЮЧА. Також не можу не подякувати і за краватки для сина (мої по...

Ірина, 34, Володимир-Волинський

Отримали сорочку, дуже сподобалась нам всім. Дуже гарна, і розмір - все чудово. Дякую!

Вікторія, , Німеччина

Останні переглянуті