Відгуки клієнтів

Отримала вишиванку, акуратно виконана,довершено,деталі пакування замовлення європейського зразка. Дуже гарно,що функціонує такий інт.-магазин!

Уляна, 32, Дрогобич

Безмежно вдячна за костюмчик для мого маленького Зорянчика роботи Віри Колосюк, сама вишиваю, але так акуратно, таким дрібнюсіньким хрестиком не змогла б...Ми вас любимо і будемо тепер замовляти вишиванки для всієї сім"ї!!!

Олеся, 36, Ічня, Чернігівщина

Останні переглянуті