Відгуки клієнтів

Власник вражений вишивкою. Дякуємо ВЕЛИКЕ!

Олена, 34, Львів

Замовляла вишиванки у e-korali двічі.Робота майстринь бездоганна.Особлива увага до клієнтів пані Наталі.Безмежно вдячна усім хто творить такі красиві, унікальні вишиванки, за їхню якісну роботу. Раджу всім робити замовлення в e-korali, отримаєте вели...

Надія, 57, Дубно

Останні переглянуті