Відгуки клієнтів

Не можу намилуватися вишиванкою, яку замовила для свого синочка на хрестини! Справжній витвір мистецтва! Тепер і старший синочок хоче собі вишиваночку :)

Тетяна, , Бровари

Заказывала вышиванку для крестин, очень довольны сорочкой! Огромное спасибо Мастерам! Творческих Вам успехов!!!

Елена, 35, Краматорск

Останні переглянуті