Відгуки клієнтів

Замовляла сорочку "Ярослав" Сьогодні отримала і була приємно здивована якістю і красотою сорочки!!! Дякую дівчатка!!!!!

Мирослава, 28, Луків

Сьогодні отримала вишиванку.Дуже красива.Розмір ідеально.Дякую колективу за якісну роботу.Все акуратно зшито.Буду ще замовляти і всім рекомендую.

Оля, 35, Івано-Франківськ

Останні переглянуті