Відгуки клієнтів

Я Вам дуже вдячна, отримала вишиваночку "Зорецвіт". У Вас золоті руки, вся моя родина не може налюбуватися цією красою. Низесенький Вам уклін. Фото в вишиванці відразу встановила на сайті http://www.odnoklassniki.ru/profile/188669528347

Олена, 37, Суми

Вчора отримала свою вишиваночку. Це була копія стародавньої вишиванки моєї прабабусі. Вона пречудова! Пані Наталя змогла виконати всі мої побажання,хоча наше спілкування було лише по е-пошті. Дуже вдячна всім дівчатам-майстриням: кравчині-за гарно по...

Тамара, 50, Hamburg

Останні переглянуті