Відгуки клієнтів

Замовляла вишиванку "Калина"-отримала справжній витвір мистецтва!Вона виконана дуже професійно і,відчутно, з душею.Щиро вдячна майстриням,моя шана і найкращі побажання! Обов'язково замовлятиму у вас вишиванки і надалі.

Жанна, 42, Київ

Замовляла вишиванку для себе і сина.Задоволена вибором цього сайту. Якісно і вчасно виконали моє замовлення. Рекомендую для всіх хто шукає цікаві варіанти вишиванки.

Ольга, 36, Надвірна

Останні переглянуті