Відгуки клієнтів

Отримав вишитий комплект для немовлят (хл.). Дуже задоволений якістю, а також оперативністю виконання замовлення! Велике Вам спасибі!!! Рекомендую всім! Дякую!!!

Любомир, 30, Мостиська

Сьогодні отримала чудову вишиванку!!! Вишита дуже майстерно, з урахуванням усіх моїх побажань! Щиро вдячна! Бажаю Вам подальших творчих успіхів!!!

Ірина, 34, Львів

Останні переглянуті