Відгуки клієнтів

Замовив 2 вишиванки для немовлят. Прийшли вчасно, якістю ДУЖЕ задоволений)) Малюки в них просто янголятка)) Дякую за швидке виконання замовлення))) Планую замовляти ще)

Сергій, 23, Житомир

Вишиванка просто чудова! Робота виконана дуже охайно, вишивка прекрасна, все просто бездоганно. Дуже рада, що виконали всі мої побажання і що замовлення отримала вчасно. Дякую майстрам і інтернет-магазину!

Анна, 29, Київ

Останні переглянуті