Відгуки клієнтів

Дуже вдячна Вам за роботу! Вчора отримала вишивану "Ватра-2", розмір підійшов ідеально. Бажаю Вам багато вдячних клієнтів.

Таїса, 39, Калинівка

Дуже Вам вдячна за клопітку роботу🙏Краса неймовірна!!!!!😍😍😍Чоловік в захваті!!!!☺️Річ яка перейде дітям в спадок!!!

Марина, , Київ

Останні переглянуті