Відгуки клієнтів

Випадково натрапила на Ваш сайт і ... закохалась!!! Немає нічого вишуканішого та прекраснішого за українську вишиванку!Дякую Вам за таку красу!!!Переглядаючи роботи майстрів, самій захотілось щось таке створити. Ще раз дякую.

Ярина, 35, Львів

☺😀😁! Вишиванка подарувала мені добрий шмат позитиву, передчуття солодкого-кольорового настрою,коли її одягну. Величезне дякую e-koralyam! Впевнена, кожен вишитий хрестик на ваших роботах повернеться до вас бумерангом здоров'я, сили, світла і, звича...

Наталка, 44, Львів

Останні переглянуті