Куток споживача

Для того, щоб ми працювали ще краще, а Вам було ще зручніше, залиште, будь ласка, свої коментарі, пропозиції та запитання щодо роботи магазину у формі внизу. Дякуємо!

Вчора отримала свою вишиваночку. Це була копія стародавньої вишиванки моєї прабабусі. Вона пречудова! Пані Наталя змогла виконати всі мої побажання,хоча наше спілкування було лише по е-пошті. Дуже вдячна всім дівчатам-майстриням: кравчині-за гарно пошиту річ, вишивальницям-за неймовірно якісну роботу, та пані Наталі за те, що втілила мої мрії/ зробити зі старовинної вишиванки сучасну та модну річ/ та, ще за те, що давала свої добрі поради!! Обов‘язково замовлятиму у вас!

Тамара, 50, Hamburg / 10.01.2021

Сьогодні отримала сукню. Дуже велика вдячність вашим майстриням. Саме таку сукню я довго вибирала в інтернеті. Щоб була без квіточок та інших дешевих візерунків. Сукня виглядає дуже стильно та багато. Але трохи шкода що інтернет не дає можливості вашим кравчиням знімати ще й самим мірки. Бажаю вашому бізнесу процвітання та вдячних клієнтів.

Інна, , Одеська обл. / 20.11.2020

Дякую. Отримали. Гарна вишиванка.

Іван, , Рівне / 12.10.2020

Отримали вишиванку - чудова !!! Дуже Вам і майстриням вдячна! Все вчасно нам прийшло.

Наталія, , Philadelphia, USA / 22.08.2020

Хочу Вам щиро подякувати! Вишиванка чудова, елегантна, високоякісна!! :) Насправді дуже приємно отримувати такі речі!! Дуже Вам дякую за роботу і бажаю успіхів, багато клієнтів :) і всього найкращого!

Олена, , Нові Петрівці / 12.08.2020

В мене сьогодні свято: я отримала СВОЮ вишиванку від "Коралі". Вишиванка неначе жива, посміхається мені та випромінює тепло! З-за бездоганної якості виконання проглядає ії світла душа. Я вдячна пані Наталі за візерунок та ідею виконання, низький уклін тим рукам, що викладали хрестики на тканину, швачці - за бездоганний пошив та дрібні деталі, які вона додала вишиванці при шитті. Моя кофтинка - індивідуальне замовлення та виконання з початку до щасливого кінця. Я буду з гордістю вдягати вишиванку і почувати себе ближче до рідної землі. Я бажаю процвітання бренду. Дозвольте "Коралі" втілити Ваші мрії у життя!

Олена, 56, Ringsted, Danmark / 03.08.2020

Отримали, все ... як на сайті . Чоловікові сподобалася, дуже гарна. Дякуємо! Бажаємо всіляких гараздів!

Людмила, , Київ / 29.07.2020

Хочу подякувати дівчатам за дуже гарну та ніжну дитячу вишиванку, яку я замовила на хрещення. Вишиванку отримала вчасно, незважаючи на те,що замовлення було зроблено за декілька днів до хрещення. Дякую за оперативну доставку та чудову вишиванку! Успіхів та творчого натхнення!

Ірина, 42, Київ / 12.07.2020

Надзвичайно вдячна дівчаткам - майстриням бренду Korali за їх витончені роботи. Отримала свою вишиванку вчора і дуже задоволена. Дуже гарна, ніжна, яскрава, вишивка професійна, пошиття по моїх замірах... Одним словом ідеальна! Дякую ще раз!

Наталія, 36, Бровари / 17.06.2020

Це дуже особлива вишиванка! Я в жодному разі не можу сказати, що то була любов з першого погляду. Зовсім навпаки: ця сорочка вимагає уважного приглядання. Але коли роздивитися, то попри стримані монохромні хрестики можна побачити сяйво білої гладі та мереживного виколювання. І вже аж тоді приходить любов до цієї направду вишуканої красуні. Дякую п.Наталі та майстриням за тонкий смак та кропітку працю над моєю такою любленою, дуже ексклюзивною вишиванкою! А також за привітне, уважне ставлення до клієнтів.

Оля, , Львів / 21.05.2020