Куток споживача

Для того, щоб ми працювали ще краще, а Вам було ще зручніше, залиште, будь ласка, свої коментарі, пропозиції та запитання щодо роботи магазину у формі внизу. Дякуємо!

Приємно отримувати в таке велике свято очікуване замовлення! І що сказати я не знаю, не можу підібрати слів… Краса незрівнянна! Побачене вражає! Захоплюють деталі зробленого! Продуманість найскладніших нюансів! ПРИГОЛОМШЛИВО ПРОФЕСІЙНА РОБОТА!!! Щире спасибі усім , хто приклав зусилля до цієї неймовірної краси вишиванки! А саме: за працю, старанність і акуратність. Дякую за очікувано чудовий результат! Бажаю Вам ще більше отримувати замовлень і щирих подяк!

Зоряна, , Trento, IT / 07.07.2021

Сьогодні чоловік отримав у подарунок вашу вишиванку! Усе підійшло ідеально! А яка гарна - не описати. Ви справді чудові, буду вас рекомендувати усім друзям!

Марина, , Буча / 02.07.2021

Щиросердечно Вам дякую за неймовірну вишиваночку!!!! Дуже важко передати почуття, емоції, які пережила ювілярка. Вона і плакала, і посміхалась, із захопленням роздивлялась витончені роботи... Низький уклін вам за неймовірні емоції та Шедеври!!!!!!!!

Людмила, , Київ / 23.06.2021

Дуже Вам вдячна за клопітку роботу🙏Краса неймовірна!!!!!😍😍😍Чоловік в захваті!!!!☺️Річ яка перейде дітям в спадок!!!

Марина, , Київ / 25.05.2021

Вельми дякую за вишиванку! Все підійшло) Дякую!

Олексій, , Київ / 16.04.2021

Спасибі величезне Вам за шикарно виконану роботу. Результатом я дуже задоволена і щаслива, що звернулася саме до Вас. Ви дуже хороші професіонали і фахівці, подяка велика за якість і творчий підхід до мого замовлення. Нехай ентузіазм і цілеспрямованість тільки ростуть, нехай здоров’я буде міцним, нехай приходять все нові і нові ідеї, нехай удача супроводжує в усьому. Бажаю Вам в роботі натхнення не втрачати і мільйон замовлень нових щодня отримувати.

Зоряна, , Івано-Франківськ / 30.03.2021

Дуже Вам дякуємо за наше замовлення! Робота надзвичайно акуратна і ніжна. Ви справжні професіонали!

Ольга, , Богородчани / 09.03.2021

Вчора отримала свою вишиваночку. Це була копія стародавньої вишиванки моєї прабабусі. Вона пречудова! Пані Наталя змогла виконати всі мої побажання,хоча наше спілкування було лише по е-пошті. Дуже вдячна всім дівчатам-майстриням: кравчині-за гарно пошиту річ, вишивальницям-за неймовірно якісну роботу, та пані Наталі за те, що втілила мої мрії/ зробити зі старовинної вишиванки сучасну та модну річ/ та, ще за те, що давала свої добрі поради!! Обов‘язково замовлятиму у вас!

Тамара, 50, Hamburg / 10.01.2021

Сьогодні отримала сукню. Дуже велика вдячність вашим майстриням. Саме таку сукню я довго вибирала в інтернеті. Щоб була без квіточок та інших дешевих візерунків. Сукня виглядає дуже стильно та багато. Але трохи шкода що інтернет не дає можливості вашим кравчиням знімати ще й самим мірки. Бажаю вашому бізнесу процвітання та вдячних клієнтів.

Інна, , Одеська обл. / 20.11.2020

Дякую. Отримали. Гарна вишиванка.

Іван, , Рівне / 12.10.2020