Відгуки клієнтів

Щиро вдячні майстриням за чудові вишиванки. Я замовляла для чоловіка "Кремову Гладь", для себе "Смерічку" і вишиваний костюмчик для хрещення синочка. Якість вишивки і пошиття найкраща, що говорить про те, що люди займаються улюбленою справою. Особлив...

Мирослава, 33, Судова Вишня

Слов нет, Я - в ВОСТОРГЕ!!! Это чудо! Мне платье впору. Теперь осталось сфотографироваться!!! И уже выбираю новый заказ. Спасибо большое!!!

Любовь, 53, Рославль, Россия

Останні переглянуті