Відгуки клієнтів

Сьогодні получили сорочку "Війтову". Красота яку не передати словами! Дуже прекрасна робота! Чудова вишивка на гарно скроєнній сорочці шикарно виглядають разом. Дуже вдячна усім хто мав відношення до створення цієі краси!! Дуже гарно!! Дуже якісно!! ...

Жанна, 46, Ізраіль

Шкода, що в мене немає маленького синочка. Тому, що вишивані краваточки -просто прекрасна річ для школяра.Чудово придумано!!! Вітаю вас!

Марія, 35, м. Ніжин

Останні переглянуті