Відгуки клієнтів

Хочу подякувати за чудову сукню. Замовляла на весілля, тому дуже переймалася, і даремно. Сукня ідеально підійшла, пошиття та вишивка дуже гарні, так все охайно, неймовірно щаслива була побачити таке виконання мого замовлення. Саме те, що було треба. ...

Альона, 28, Київ

Дуже вдячна Вам за роботу! Вчора отримала вишивану "Ватра-2", розмір підійшов ідеально. Бажаю Вам багато вдячних клієнтів.

Таїса, 39, Калинівка

Останні переглянуті