Відгуки клієнтів

Добрий день! Цей день не просто добрий - він пречудовий, дякуючи Вам! Ви подарували моєму сину не лише майстерний витвір, а вражаюче приємні емоції та повний захват від цієї вишиванки!!! Сюрприз не лише вдався, він перевершив всі мої очікування!!! Мо...

Ларіса, , Тернопіль

Отримала сорочку, яку вибрала для себе дочка.замовляю не в перше, бо дуже задоволена гарною обслугою. Можно взагалі сказати, що ця сорочечка є ювелірна робота, навіть на звороті не знайдеш жодного вузлика або не заправлених ниточок. Це насправді ви...

Тамара, , Гамбург

Останні переглянуті