Відгуки клієнтів

Я отримав свою вишиванку вчора ввечері. Мені все сподобалось: і якість, і тканина, і робота. Дуже Вам дякую і сподіваюся, що в майбутньому зроблю ще кілька замовлень.

Вячеслав, , Одеса

Отримали сорочку, дуже сподобалась нам всім. Дуже гарна, і розмір - все чудово. Дякую!

Вікторія, , Німеччина

Останні переглянуті