Відгуки клієнтів

Дякую Вам за отриману красу! Замовляла собі вишиванку літню та дитячу -фіалкову - робота неперевершена, чудове обслуговування! Дякую ще раз, натхнення Вам,добра і злагоди!

Наталія, 36, Дніпропетровськ

Спасибо за красоту!!! Очень понравилось качество и техника выполнения! Оформление радует, мастер умничка. Нет слов))) Брали крестильную вышиваночку.

Лідія, , Київ

Останні переглянуті