Відгуки клієнтів

Вишиванки підійшли дуже добре, робота сподобалась, дуже вдячні.

Василій, , Вишневе

Отримали вишиваночку для немовляти, дуже якісно, оперативно, дякуємо, що прислухалися до наших побажань і уточнень, до наступних замовлень ☺

Алла, 36, Київ

Останні переглянуті