Відгуки клієнтів

Вибачте мої любі чарівниці, що відразу не висловила вам вдячності за вишиваночку, яку ви так старанно підготували на 16 річчя моїй донечкі. Вишиванка не просто чудова, вона чарівна. Ті кольори, які ви підібрали на свій смак, дуже гармонують з очами м...

Олена, 37, Суми

Хочу ще раз подякувати за прекрасну вишиванку, яку сьогодні отримала. Незважаючи на трагічні події в Україні, замовлення виконано в обумовлений строк. Надіюсь що все буде у нас добре. Слава Україні!

Тетяна, , Київ

Останні переглянуті