Відгуки клієнтів

Нарешті сьогодні отримала блузку. Гарна професійна акуратна робота. Чомусь мені здавалось, що вишиття виконане світлішими нитками (на фото), а насправді вони коричневі. Напевне ввела в оману ще й назва -"Кремова гладь". Але виглядає гарно. Окрема под...

Ірина, , Теребовля

Замовляла сорочку "Ярослав" Сьогодні отримала і була приємно здивована якістю і красотою сорочки!!! Дякую дівчатка!!!!!

Мирослава, 28, Луків

Останні переглянуті