Відгуки клієнтів

Наталочко, дякуємо за вишиваночку. Замовляли на день народження чоловіку вишиванку "Гуцульска". Робота бездоганна! Виконана в обумовлені сроки, швидко, якісно і професійно! Дуже радує, що у нас на Україні є такі чудові майстрині з золотими руками, ев...

Ольга, 28, Вінниця

Доброго дня. П.Наталю, двічі замовляла у Вас вишиванки. Ваша робота це справжній шедевр. Безмежно вдячні за Ваші руки,Ваші творіння. Нехай Господь допомагає Вам творити і надалі такі шедеври за збереження нашої націоналбної гідності і культури. ...

Любомира, 65, Івано-Франківськ

Останні переглянуті