Відгуки клієнтів

Замовляли Незабудку-2 та крижму в червоному кольорі. Дуже, дуже, дуже красиво! Наша дитинка була найкращою на хрестинах. Дякую за своєчасне виконання замовлення та за її якість. Успіху вам!

Владислав, 35, Фастів

Отримав вишитий комплект для немовлят (хл.). Дуже задоволений якістю, а також оперативністю виконання замовлення! Велике Вам спасибі!!! Рекомендую всім! Дякую!!!

Любомир, 30, Мостиська

Останні переглянуті