Відгуки клієнтів

Замовив 2 вишиванки для немовлят. Прийшли вчасно, якістю ДУЖЕ задоволений)) Малюки в них просто янголятка)) Дякую за швидке виконання замовлення))) Планую замовляти ще)

Сергій, 23, Житомир

Дякую, забрала посилку. Ваша вишиванка чудова.

Вікторія, , Гатне

Останні переглянуті