Відгуки клієнтів

Дуже дякую вам за Вашу майстерність!!!!!! Бачила Ваши роботи на інших жінках, але коли отримала свое замовлення (костюм вернісаж 2) була приємно вражена тонкою, бездоганно виконаною роботою, що до покрою, що до вишивки!!!!! Костюм сподобався мені і в...

Риженко Наталя , 40, Дніпропетровськ

Дуже якiсна вишиванка .Дуже вдячна майстриням за працю.Хочу ще!Сподiваюсь на спiвпрацю в майбутньому!

Олена, 42, м Кривий Рiг

Останні переглянуті