Відгуки клієнтів

Дуже вдячна Вам за роботу! Вчора отримала вишивану "Ватра-2", розмір підійшов ідеально. Бажаю Вам багато вдячних клієнтів.

Таїса, 39, Калинівка

Дуже дякую за якість обслуговування, швидкість обробки замовлень. Двічі робили замовлення і жодного разу не розчарувалася. Планую замовляти і надалі. Ну дуже гарно виглядає мій синочок в своїй першій вишиванці !

Євгенія, 25, Миколаїв

Останні переглянуті