Відгуки клієнтів

Отримала вишиванку, акуратно виконана,довершено,деталі пакування замовлення європейського зразка. Дуже гарно,що функціонує такий інт.-магазин!

Уляна, 32, Дрогобич

Замовила для себе вишиванку "Дана". Чекала її з нетерпінням.Спілкуючись по телефону з п.Наталею, була переконана, що все буде виконано за вищим розрядом. Сорочку отримала перед Великоднем. Це був подвійний подарунок, адже саме на Великдень я святкува...

Наталя, 38, Червоноград

Останні переглянуті