Відгуки клієнтів

Заказывала вышиванку "Літню", сегодня получила. В первую очередь хочу сказать, что работа выполнена на высшем уровне. Очень красиво, аккуратно, насыщенные яркие краски, теплая и кропотливая ручная вышивка. Покрой замечательный, села просто идеально. ...

Марина, 34, Киев

Отримала вчора сорочку, сказати, що я в захваті - то не сказати нічого! Як завжди, на найвищому рівні, ідеальна кожна стьожка. Сорочка варта довгого часу очікування. З нетерпінням чекаю нагоди одягти. Дужа вдячна за відтворення, бажаю Вам успіхів ...

Вікторія, , Цюріх, Щвейцарія

Останні переглянуті